مشخص شدن زمان معامله دو شرکت استانی سهام عدالت در بورس


بورس تهران از زمان انجام داد و ستد سهام دو شرکت سرمایه گذاری استان مرکزی و زنجان در بازار دوم معاملات این بورس و لزوم تعیین کارگزار ناظر سهامداران فعلی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سمیرا خشنود مدیر عملیات بازار شرکت بورس تهران اعلام کرد: از روز دوشنبه 31 شهریور نماد شرکت سرمایه گذاری استان مرکزی (وسمرکز) برای اولین بار بعد از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران در پلاک 563 و در فهرست نرخ های بازار دوم، آماده انجام معامله خواهد بود.

سرمایه “وسمرکز” 7.7 هزار میلیارد تومان است و باتوجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی، سرمایه جدید ثبت شده شرکت براساس ارزش پرتفوی یک تیرماه تعیین شده و سهامداران فعلی شرکت باید نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام نمایند.

همچنین از روز دوشنبه 31 شهریور نماد شرکت سرمایه گذاری استان زنجان (وسزنجان) برای اولین بار بعد از پذیرش و درج نام در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران در پلاک 561 و در فهرست نرخ های بازار دوم، آماده انجام معامله خواهد بود.

سرمایه “وسزنجان” 4.7 هزار میلیارد تومان است و باتوجه به ترکیب پرتفوی سهام بورسی، سرمایه جدید ثبت شده شرکت براساس ارزش پرتفوی یک تیرماه تعیین شده و لازم است سهامداران فعلی شرکت نسبت به تعیین کارگزار ناظر اقدام نمایند.

به این صورت ، مردم استان مرکزی و زنجان که روش غیرمستقیم در سهام عدالت را انتخاب کرده اند می توانند از دوشنبه شاهد داد و ستد سهام این دو شرکت در بازار دوم معاملات بورس تهران باشند.

 

منبع: بورس پرس

   

 

فهرست